Automatyka Przemysłowa

Automatyka Przemysłowa

Automatyka Przemysłowa – świadomość wewnętrznych potrzeb automatyki przemysłowej jest kluczem do wdrażania nowoczesnych rozwiązań. Przedsiębiorcy muszą dojść do wniosku, że konieczne jest wdrożenie systemów automatyzacji zarządzania w produkcji. Takie żądania mogą powstać np. z powodu uporczywego niedotrzymywania terminów, odkrywania nieznanych kosztów lub nadmiernego zwiększania nadgodzin. Jednak nawet jeśli nie zostaną zidentyfikowane żadne poważne problemy, wielu menedżerów nadal dąży do poprawy produktywności swoich firm.

Projektowanie Automatyki Przemysłowej

W trakcie pracy nasza firma zrealizowała wiele projektów automatyki przemysłowej z różnych dziedzin. Podstawowe zasady każdej wykonywanej przez nas pracy to jak zawsze koncentracja na potrzebach klienta, koncentracja na wynikach, krótkie terminy realizacji, niezmiennie wysoka jakość obsługi, indywidualne podejście, kreatywna, dobrze skoordynowana praca profesjonalnych zespołów. Wielokrotnie udowodniliśmy swoją pracą wysoki profesjonalizm. Potwierdza to duża liczba udanych wdrożeń systemów sterowania automatyki w różnych branżach. Oprócz realizacji projektów automatyki przemysłowej zajmujemy się również serwisem i naprawami.

Naszym zadaniem jest tworzenie systemów wyposażenia dla systemów automatyki przemysłowej. Projektujemy maszyny montażowe i linie montażowe. Przyjmujemy zlecenia na opracowanie urządzeń transportu bliskiego i systemów paletyzacji. Zakres naszej działalności to projektowanie aparatury kontrolno-pomiarowej tj.: czujniki, mierniki, rejestratory, aparatura pomiarowa, czujniki itp.

Podejmujemy się tworzenia następujących projektów:

 • Urządzenia takie jak: napędy, zawory, pompy, silniki, przepustnice.
 • Wyposażenie sterujące: komputer przemysłowy, sterownik PLC, panel operacyjny.
 • Oprogramowanie: Oprogramowanie do wizualizacji procesów przemysłowych.
 • Systemy komunikacji: transmisja danych w sieciach przemysłowych itp.

Automatyka Przemysłowa – Faza Zarządzania

Im wyższy poziom świadomości klienta, tym większe prawdopodobieństwo, że projekt wdrożeniowy zakończy się sukcesem. Przecież to usprawnienie organizacji procesów wiąże się z dużymi zmianami, tak naprawdę nie jest to tylko projekt wprowadzenia systemów informatycznych, ale projekt przeprojektowania całego zarządzania produkcją. Tak duże zmiany muszą być wspierane na najwyższym poziomie, aby odniosły sukces.

Jako sposób rozwiązywania problemów i osiągania celów, zarządzanie zmianą dzieli się na trzy klasyczne kroki:

 • Zidentyfikuj i określ problemy.
 • Tworzenie, testowanie i optymalizacja rozwiązań.
 • Konsolidacja wyników.
Automatyka Przemysłowa
Automatyka Przemysłowa

Szczególnie ważny jest ostatni punkt projektu wdrożenia systemu automatyki, choć wiele osób o nim zapomina. System nie powinien się cofać po zmianach. Aby osiągnąć zakładane cele, nasza firma prowadzi badania przedprojektowe, optymalizuje proponowane rozwiązanie, projektujemy i uruchamiamy, serwisujemy urządzenia i systemy oraz naprawiamy je.

Bogate doświadczenie, wysoko wykwalifikowani pracownicy pozwalają nam na wykorzystanie w projektowaniu, oprócz klasycznych rozwiązań, własnych rozwiązań oraz innowacyjnych opracowań producentów z zakresu automatyki przemysłowej. Wybierając naszą firmę w branży automatyki przemysłowej masz gwarancję wysokiej jakości i nowoczesnego systemu sterowania procesami, przejrzystego, intuicyjnego i najbardziej informacyjnego systemu automatyki, który absolutnie spełnia Twoje potrzeby.

 

Serwis i konserwacja automatyki przemysłowej

Automatyzacja procesów technicznych i produkcji w Twojej firmie to podstawowe zadanie, które pomoże Ci zwiększyć ilość i jakość Twoich produktów. Konserwacja serwisowa i kontrola stanu technicznego urządzeń to ważna część każdej produkcji. Wady konstrukcyjne, awarie sprzętu lub brak konserwacji mogą prowadzić do wypadków. W naszej pracy wykonujemy wiele prac instalacyjnych i uruchomieniowych.

Usługi automatyki przemysłowej obejmują:

   • Modyfikacje i Aktualizacje Oprogramowania.
   • Uruchomienie urządzeń elektrycznych.
   • Modernizacja urządzeń automatyki przemysłowej.
   • Zidentyfikuj i rozwiąż problemy ze sprzętem.
   • Zautomatyzowana konserwacja i wsparcie techniczne.
   • Kontrola sprzętu elektrycznego.
   • Naprawa technologii napędowej.
   • Dostawa części zamiennych.

Główne usługi serwisowe to:

   • System sterowania automatyką – (debugowanie i wsparcie techniczne systemu sterowania automatyką).
   • Konserwacja systemów automatyki przemysłowej, diagnostyka, naprawa urządzeń technicznych, przeglądy blokad, alarmów i eksploatacji urządzeń.
   • Sprawdzanie połączenia elektrycznego, bloki i jednostki, stan płyt, kondensatory DC.

Posiadamy duże doświadczenie w projektowaniu i serwisowaniu systemów automatyki przemysłowej, posiadamy wszystkie niezbędne zezwolenia, licencje i certyfikaty, a także magazyn materiałów i urządzeń szybkiej wymiany. Wysoki poziom profesjonalizmu projektantów, programistów, techników oraz kwalifikacje naszych pracowników pozwalają nam w krótkim czasie przeprowadzić wszelkie niezbędne prace serwisowe i naprawcze.