Na jakie zabiegi kosmetyczne postawić po zimie?

Zima to pora roku, która bez wątpienia nie jest obojętna na naszą cerę. Twarz jest jedynym miejscem, którego nie jesteśmy w stanie zakryć. Narażona jest ona na wiatr, na zimno, na mróz. To wszystko wpływa na to, w jakiej jest ona kondycji. Aby powróciła do odpowiedniej formy konieczne są zabiegi kosmetyczne, dzięki którym wszystko może wrócić na odpowiednie tory. Jedne kobiety wybierają zwykłe kosmetyki do zastosowania w domu, które delikatnie regenerują naskórek, ale nie wpłyną znacząco na dobrą kondycję cery.

Wykorzystując z kolei rozwiązania, które mają nam do zaoferowania salony kosmetyczne, zdecydowanie szybciej możemy cieszyć się pięknym jej wyglądem. Na co więc warto postawić? Co można wybrać? Wiele kobiet stawia na lasery, które sprawdzają się przede wszystkim po lecie, a w okresie jesienno-zimowym, by pozbyć się wszelkich niedoskonałości wywołanych przez słońce. Dobrymi zabiegami są także : mezoterapia https://www.och-beauty.pl/oferta/zabiegi-klapp/ igłowa, mikrodermabrazja kordunowa czy też peeling chemiczny. Każde z nich jest niezwykle dobre i na pewno warte wydania na nie pieniędzy. Najważniejsze jest to, abyśmy wybrali odpowiednie miejsce, w którym pracuje wykwalifikowana kadra pracowników mogąca zaoferować swoim klientom najwyższą jakość usług dostępną w atrakcyjnych cenach. Będąc zdecydowanymi nie wybierajmy pierwszego lepszego salonu, ale postawmy na takie miejsce, które ma dobrą opinię, cieszy się gronem zadowolonych klientów i jest w stanie tak wpłynąć na naszą cerę, by ta wyglądała doskonale bez względu na porę roku.

Zastosowanie lasera

Wykorzystanie lasera w zabiegach kosmetycznych jest niezwykle szerokie i cieszy się bardzo dużą popularnością. Dzięki laserowi można pozbyć się wszelkich przebarwień, blizn potrądzikowych lub innych zmian skórnych. Dobrze jest stosować tego typu działania właśnie w okresie zimowym, gdy nie mamy tak dużej ilości słońca, jakiej w przypadku lasera trzeba omijać. Po lecie na skórze pojawia się często mnóstwo piegów, występują różnego rodzaju ciemne plamki. Jeśli postawimy na zabiegi kosmetyczne z użyciem lasera tego wszystkiego możemy bez problemu się pozbyć. Nagromadzony pod skórą barwnik zmienia się z ciemnych plamek w coraz jaśniejsze, by w końcu skóra mogła się złuszczać, a cała cera by uzyskała jednolity koloryt.

Mikrodermabrazja kordunowa

Jeżeli nasza cera jest mocno zniszczona i zanieczyszczona to bez wątpienia taka mikrodermabrazja okaże się być najlepszym z możliwych wyborem. Dzięki niej można usunąć zrogowaciały naskórek oraz wszelkie niedoskonałości, które się na twarzy znajdują. Wszelkie zanieczyszczenia zostaną bez najmniejszego problemu usunięte. Samo oczyszczenie to jednak jedno, a spłycenie zmarszczek i uzyskanie młodszego wyglądu, to kolejny efekt wyboru tego właśnie rozwiązania. Takie zabiegi kosmetyczne  zmniejszają także problemy trądzikowe, spłycają blizny i sprawiają, że osoby je stosujące wyglądają zdecydowanie młodziej. Już po pierwszym zabiegu widać znaczące efekty, jednak warto powtórzyć ją raz na jakiś czas, by utrzymać cerę w doskonałej kondycji nie tylko po zimie, ale przede wszystkim przez cały rok.

Mezoterapia igłowa

Choć jest to zabieg stosunkowo bolesny, bo jak sama nazwa mówi odbywa się z użyciem igieł, to mezoterapia https://www.och-beauty.pl/oferta/zabiegi-klapp/ igłowa cieszy się bardzo dużym powodzeniem, jeśli w grę wchodzą zabiegi kosmetyczne. Na czym takie działanie polega? Specjalną igłą do mezoterapii wstrzykuje się pod skórę dawki koktajli witaminowych, a także kwas hialuronowy lub mieszanki z jego obecnością, by móc otrzymać piękną, napiętą i przede wszystkim świeżą skórę. W przypadku tego typu zabiegów zobaczyć można efekty już po pierwszym zastosowaniu, jednak dobrze jest go powtórzyć, sięgając po cztery do pięciu serii w określonych odstępach czasu zaleconych przez kosmetologa. Jedno jest pewne – ze względu na doskonałe efekty, tego typu działania bardzo szybko uzależniają i kobiety wciąż chcą więcej i więcej.

Peeling chemiczny

Bardzo cenionym na rynku rozwiązaniem jest peeling chemiczny, który jest doskonałą alternatywą dla zabiegów z użyciem igły. Nie wszystkie kobiety przepadają za bolesnymi rozwiązaniami, dlatego też taka propozycja skierowana jest właśnie do nich. Mocne peelingi działają doskonale jako wypełniacz. W zależności od tego, jaką moc danego kwasu zastosujemy, takich też możemy spodziewać się efektów. Warto jednak zastosować kilka takich peelingów, by móc zobaczyć zadowalające nas efekty. Dobrze jest postawić na zabiegi kosmetyczne, które sięgają do głębszych warstw skóry, bo te zwykłe, delikatne można wykonać samodzielnie w domu. Co taki peeling chemiczny daje? Przede wszystkim działa rewitalizująco, ujędrnia skórę, zamyka gruczoły łojowe, a także wyrównuje koloryt sprawiając że cera wygląda zdecydowanie lepiej.

Po zimie nasza cera się zmienia. Od mrozu, wiatru i chłodu nie jest w dobrej kondycji i nie prezentuje się z pewnością tak, jak byśmy tego oczekiwali. Stosując zabiegi kosmetyczne  w bardzo szybkim czasie można na nowo dać jej blask, młodość i piękny wygląd.