telewizor Samsung

Telewizor Samsung QE65Q950RBTXXH to niespotykany dotąd realizm i głębia koloru

Wybór telewizora do domu wymaga przemyślenia, należy skonkretyzować wymagania oraz posiadaną powierzchnię w pomieszczeniu. Poszukując odbiornika najwyższej jakości który został stworzony na bazie nowoczesnych technologii warto skorzystać z oferty naszego sklepu. Posiadamy telewizory 8K QLED, które mają doskonałą rozdzielczość i gwarantują uzyskanie niespotykanej dotąd głębi realizmu, każdy element widoczny na ekranie wygląda jak żywy. Polecamy telewizory cenionej na rynku marki Samsung stworzone z wykorzystaniem technologii 8k, która działa za pomocą kropek kwantowych, mniejszych niż w tradycyjnych diodach i kryształach LCD. Pomaga zmniejszyć zużycie energii, oddać realistyczne kolory i naturalność czerni.

Takie wyświetlacze są w stanie pokazać prawie wszystkie odcienie kolorów. Podążając za nowościami warto zakupić w naszym sklepie telewizor z funkcją HDR, która zwiększa jasność w jasnych obszarach i zmniejsza w ciemnych obszarach, dzięki czemu obraz jest bardziej kolorowy i nasycony. Dzięki tej funkcji pojawiła się nowa paleta kolorów, której różne odcienie nie są dostępne w innych panelach. Nowoczesne telewizory Samsung to multimedialne urządzenia z własnym systemem operacyjnym i wielordzeniowym procesorem, który wie, jak połączyć się z Internetem, aby przeglądać usługi online, uruchamiać gry lub inne przydatne aplikacje.

Telewizor Samsung QE65Q950RBTXXH to nowy wymiar rozdzielczości

Samsung QLED 8K przenosi w niemal nieskończoną rzeczywistość, jakby na żywo przechodziło się przez każdą scenę, doświadczając każdego szczegółu tak precyzyjnie, że można go niemal dotknąć. Czym dokładnie jest rozdzielczość 8K? To ultra-wysoka rozdzielczość, 4 razy większa niż 4K UHD i 16 razy większa niż FHD. Dzięki ponad 33 milionom pikseli Samsung QE65Q950RBTXXH zapewnia niesamowite wrażenia podczas oglądania, dlatego można poczuć odległość w zupełnie nowy sposób. Wysoka rozdzielczość Samsung QLED 8K Q950R pokazuje nawet najmniejsze szczegóły na każdym zdjęciu, jeszcze głębiej zanurzając się w nowej rzeczywistości 8K.

Co oferuje telewizor Samsung Q950R?

  • Idealna rozdzielczość 8K. Wraz z rozdzielczością 8K otwiera się nowy wymiar rzeczywistości.
  • Skalowanie 8K AI. Warto zmienić to, co się kocha, w 8K dzięki skalowaniu AI.
  • Procesor Quantum 8K. Potężna inteligencja, która poprawia rzeczywistość scena po scenie w czasie rzeczywistym.
  • Quantum HDR.Pozwala zobaczyć prawdziwe szczegóły dzięki niewyobrażalnemu HDR, z jakością 8K.

Znajdujący się w ofercie naszego sklepu telewizor Samsung QLED 8K Q950R zapewnia klarowność, jakiej każdy oczekuje na większym ekranie, bez widocznych pikseli, bez względu na to, jak blisko siedzi się od telewizora.Tylko radość z czystej i nieodpartej rzeczywistości. Warto poznać nową klasę precyzji, zobaczyć szczegóły w pełnej wyrazistości dzięki technologii Direct Full Array, która tchnie życie w każdy szczegół z absolutną dokładnością, kontrolując podświetlenie. Posiadając taki telewizor w salonie można podziwiać bogatą przejrzystość poza jakąkolwiek wyobraźnią, trzeba przygotować się na niezwykle wizualne wrażenia. QLED Quantum oferuje dynamiczną transmisję HDR, która dostosowuje się do każdej sceny i ujawnia jak rzeczywistość rozwija się na ekranie.

Spojrzenie na szerszy obraz QLED 8K Q950R

Na większym ekranie wszystko staje się realistyczne, można poczuć każdą eksplozję i znaleźć się w centrum wydarzeń. Nie trzeba znajdować się bezpośrednio przed telewizorem, ponieważ ultraszeroki kąt widzenia QLED rozprasza światło równomiernie i zmniejsza jego wyciek, zapewniając doskonałe wrażenia wizualne niezależnie od kąta. Warto przetestować procesor kwantowy, który wykorzystuje własny, unikalny algorytm powiększania, aby zapewnić wyraźniejsze zdjęcia, jednocześnie dostosowując jasność i dźwięk ekranu do pokoju i sceny na ekranie.

Skalowanie AI do 8K robi ogromną różnicę. Technologia wykorzystuje maszynową i sztuczną inteligencję do redukcji szumów obrazu, przywracania utraconych szczegółów, a nawet wyostrzania krawędzi wokół obiektów i tekstu. Inteligentny tryb QLED dostosowuje jasność i dźwięk do warunków panujących w pomieszczeniu. Może nawet zmienić dźwięk na zawartość telewizora, na przykład uczynić dialog w wiadomościach wyraźniejszym lub podkreślić głos piosenkarza na koncercie.

Niepowtarzalne wrażenia dzięki Samsungowi QLED 8K Q950R

Zapraszamy do zakupu telewizora Samsung QE65Q950RBTXXH, który ulepszy wrażenia wizualne dzięki wyrafinowanej elegancji i stylowi. Teraz wszystkim, łącznie z przewodem zasilającym, można sterować za pomocą prawie niewidocznego kabla. Nowe niewidoczne połączenie pozwala trzymać urządzenia poza zasięgiem wzroku, nadszedł czas, aby ukształtować swoją przestrzeń z Samsungiem QLED 8K. Nawet, gdy telewizor jest wyłączony, tryb Ambient pomaga QLED wtopić się w wystrój domu, zapewniając niezmącony naturalny efekt. Zamiast zwykłego czarnego ekranu można zobaczyć piękne obrazy, które pasują do danego stylu życia. Są bardzo łatwe w konfiguracji, a wybór jest bardzo duży. Znany dotąd czarny prostokąt przeszedł do historii a w jego miejsce wchodzi niezwykle inteligentny wyświetlacz, który poza elementami dekoracyjnymi, pokazuje ważne informacje takie jak godzina oraz data.